Soru-Cevap

Anasayfa / Soru-Cevap
Prostat Büyümesi İçin : Tedavi başladıktan ortalama 2-3 kür sonra etkilerini görmeye ve rahatlamaya başlarsınız. Başlangıç ve Orta seviye prostat rahatsızlığı için 1 kutu (100 gün) kullanmanız önerilmektedir. İleri büyüklük için 200 günlük kür kullamınız gerekir.

Kronik Prostatit İçin : Prostat iltihabı tedavisinde, tedavi süreci; hastanın yaşı, ne kadar süredir şikayetlerinin devam ettiği ve mikrobun türüne göre değişmektedir. Prostat Çayı’nı kullanmaya başladıktan yaklaşık 2-3 kür sonra şikayetinizin azaldığını göreceksiniz. İltihabın tamamen kurutulması için 100 veya 200 gün kullanılması önerilmektedir.

Şeker hastalarında iyileşme süresi daha uzun sürebilmektedir. Çünkü şeker sinirlere zarar vermektedir. İyileşme süresi uzayan hastalar şeker ölçümü yaptırmalıdır.
Doktorunuzun verdiği ilaçlarla beraber gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Prostat çayı mucizesi destekleyici bitkisel tedavidir.
Prostat bezi, erkeklik hormonu olan testestoronun artması neticesinde büyümektedir. Hekimlerin verdiği prostat ilaçları testestoron salgısını azaltmaya yöneliktir, sertleşme problemi bu yüzden ortaya çıkar. Prostat çayı sertleşme problemlerini çözmeye yardımcıdır.
Prostat bezinin iltihaplanmasıyla (mikrop kapmasıyla) oluşan prostatit hastalığın iyileşmesi için hastalarda antibiyotik tedavisi uygulanmaktadır. Antibiyotik çok güçlü bir iltihap kurutucu olmasına rağmen prostatın yapısı itibariyle, prostat bezinin kalın olması nedeniyle, antibiyotik prostat'ın içine nüfuz etmekte yetersiz kalmaktadır. Prostat Çayı, prostat bezini küçültmede kullanılan bir takviye olduğu için prostata direk olarak etki ederken anti-mikrobiyel ve anti bakteriyel yapısı sayesinde iltihabın kurutulmasında da çok etkili bitkisel destekleyicidir.
Prostat büyüdükçe cinsellik azalmaktadır. Mevcut teoriye göre erkeklik hormonu olan testestoron salgısının artması prostat bezinin büyümesine yol açmaktadır.
Prostat Çayı'nın içeriğindeki bitkiler, Anadolu'da bulunan doğal ortamlarından özel olarak toplatılmaktadır. Toplanılan bölgede nadir olarak bulunan bu bitkiler özel olarak harmanlandıktan sonra, içeriğine kimyasal madde karıştırılmadan paketlenmektedir. Yakı Otu, At Kuyruğu Bitkisi, Damar Otu, Zeytin Yaprağı, Böğürtlen Yaprağı, Ahududu Yaprağı ve Isırgan Otu gibi bitkilerin karışımıyla hazırlanmaktadır.
110 gün sonra hekime giderek prostatın son durumu hakkında değerlerinizi ölçtürmeniz gerekir, çıkan sonuçlarına göre hareket edilir. İyileşme sağlanıncaya kadar prostat çayına devam edilir.
Prostat mucizesini günde iki kere; sabah ve akşam yemeklerden sonra, tok karnına ortalama 100 gün kullanmanız gerekmektedir. İlerleyen haftalarda uzmanlarımız kullanımınızı sabah, öğle ve akşam olmak üzere tok karnına günde üç kere kullanmanızı tavsiye edebilir.
Ürünümüz Gıda ve Tarım Bakanlığının TR-34-K-093483 numaralı izni ile üretilmiştir. Türkiye'deki mevzuat gereği bitkisel ürünler Gıda ve Tarım Bakanlığının onayından geçmektedir. 
Ürünlerimiz Türkiye’de üretilmektedir. Avrupa ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.
Sipariş verdiğiniz gün içerisinde paketiniz kargoya teslim edilir.
Kargo görevlisi dahil kimsenin fark edemeyeceği şekilde, kapalı ve içerisinde ne olduğu görünemeyecek şekilde paketlenmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. N:84 A Blok D:182 Beylikdüzü İstanbul

SOSYAL MEDYA

Yeni ürün, kampanya ve gelişmelerden anında haberdar olun