Prostat Çayı Nedir?

Anasayfa / Prostat Çayı Nedir?

PROSTAT ÇAYI'NIN FAYDALARI

PROSTAT BEZİNİN KÜÇÜLTÜLMESİNE FAYDALI OLUR.

PSA SEVİYESİNİN DÜŞMESİNİ SAĞLAR.

KASIK AĞRILARINI DİNDİRİR.

İDRAR YAPARKEN OLUŞAN YANMALARI AZALTIR.

İDRAR YOLUNDAKİ MİKROPLARI ATAR.

DAMLAMA ŞİKAYETLERİNİZİ AZALTIR.

PROSTAT İLTİHABINI TEDAVİ EDER.

UZUN MESAFELİ SEYAHATLERE ÇIKMANIZA YARDIMCI OLUR.

İDRAR TORBASINDAKİ İDRAR MİKTARINI TAM BOŞALTMANIZA YARDIMCI OLUR.

PROSTAT BEZİ NASIL KÜÇÜLTÜLÜR?
Kimyasal ilaç tedavisi erkeklik hormonu olan testestoronu baskı altına almaya çalışır. Testestoron ilaçla baskı altına alındıkça cinsel yaşam kalitesi azalır. İlaç tedavisiyle prostat bezi küçültülmeye çalışılırken cinsel hayata zarar verebilmektedir. Sonuç olarak ilaçlar büyümüş prostat bezini küçülterek eski haline getirememektedir. Prostat Çayı karışımı prostat bezini küçültmektedir. Bu iddia değil gerçektir. Hasta raporlarıyla kanıtlanmıştır. Prostat Çayı mucizesi büyümüş prostat bezini küçültmeyi başarmış en etkili ve doğal bir üründür. Bu bir devrimdir.
BİR YADA İKİ KÜRLÜK UYGULAMA
Günde iki kere (sabah ve akşam) bir çay bardağı miktarı içilmesi kaydıyla 100 günlük (1 kutu) kür/uygulama tedavi başlangıcı için yeterlidir. Prostat çok büyükse, yani prostat bezi 100cc/gr'ın üstündeyse 2 kürlük tedavi çok iyi sonuç vermektedir. Prostatit hastaları için 100 veya 200 günlük tedavi yeterlidir. Çok uzun yıllar kronikleşmiş prostatit hastaları için ek olarak tedavi süresine 100 günlük kullanım önerilmektedir.
ETKİLERİ NE ZAMAN BAŞLAR?
Prostat çayı ilk etkilerini 45 gün sonra göstermeye başlar. 100. günde destekleyici tedavi tamamlanmış olur.
Örnek olarak gece 6 kere tuvalet için uyandığınızı, her 45 dakikada bir lavaboya gitme ihtiyacı duyduğunuzu kabul edelim. Prostat çayını kullanmaya başladınız, 60. günde yanma ve ağrılar azalır, 90. günde gece uyanma sayısı azalır. Eğer prostat tam olarak küçülmediyse 1 kutu 100 gün daha kullanımına devam edilir.
İDRAR TUTMA SÜRESİ 7-8 SAAT
Prostat çayı 100. günde destekleyici tedavi tamamlanmış olur.
Prostat büyümesi sonucu 1 saat olan idrar tutma süreniz tedavi bittiğinde yaklaşık 7-8 saate kadar yükselir. İdrar torbasında (mesanede) kalan idrar miktarı en düşük seviyededir. Boşalmış olan idrar torbasının böbreklerden süzülen idrarla dolması için 7-8 saate ihtiyaç vardır.
YAN ETKİSİ NEDİR?
Tansiyon düşebilir, mide bulantısı olabilir. Nadiren bazı insanlarda tansiyon yükselmesine yol açabilir. Günlük kullanıma uyuldukça bilinen bir yan etkisi yoktur. Kemoterapi gören hastalar için kullanımı uygun değildir. ileri derecede basur ve tek böbrekli hastalar hekim kontrolünde kullanabilirler.

 

PROSTAT ÇAYININ TADI
Çayın tadı acıdır. Bir iki gün içinde tadına alışırsınız. Tadlandırıcı kullanmayınız. Çaydaki acılık antioksidan özelliğinin göstergesidir.
PROSTEA 4x4 İÇİNDE NELER VAR?
Prostat Çayının içeriğindeki bitkiler, Anadoluda bulunan doğal ortamlarından özel olarak toplatılmaktadır. Toplanılan bölgede nadir olarak bulunan bu bitkiler özel olarak harmanlandıktan sonra, içeriğine kimyasal madde karıştırılmadan paketlenmektedir. Yakı otu, At kuyruğu, Damar otu, Zeytin yaprağı, Böğürtlen yaprağı, ahududu yaprağı ve ısırgan otu gibi bitkilerin karışımıyla hazırlanmaktadır.
PROSTAT ÇAYI KULLANIM SÜRESİ
Mevcut şikayetlerin ortadan kalkması hemde ileriye dönük tedbir amaçlı en az 2 kutu (200 gün) hastaların kullanması gerekir. Daha ileri safhadaki hastaların 200-300 gün kullanması önerilir. Doktora gidilir, iyileşme gerçekleştiyse prostat çayı kullanımı tamamlanmış olur, iyileşme %25 den azsa prostat çayı içmeye devam edilir. Uzun süre kullanılmasında bir mahsur yoktur. Tedavisi biten hastalarımız tedbir amaçlı günde bir çay bardağı ölçüsünde kullanmaya devam edebilirler.

 

HANGİ ECZANELERDE VAR?
Prostea 4x4 Eczane satışına 2017 yılında başlamıştır. Şuan için anlaşmalı eczanelerde bulunmaktadır. Telefonla sipariş verebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. N:84 A Blok D:182 Beylikdüzü İstanbul

SOSYAL MEDYA

Yeni ürün, kampanya ve gelişmelerden anında haberdar olun